Rolujte dolů

Náš servis
pro Vás

Výpis služeb a prací které provádíme.

Výškové práce

Někdy si situace žádá použití plošiny, dlouhého žebříku, nebo horolezecké techniky. Tímto způsobem jsme schopni udělat skoro vše.

Zajišťujeme veškeré výškové práce za použití pracovních plošin, lešení, horolezeckého vybavení, žebříků atd. Díky těmto metodám se dostaneme i tam, kde by to nebylo normálně možné.

01.

Mytí oken

Metry a metry skla jsou pro nás vždy výzvou, věnujeme se především velkoplošnému mytí, ale nemáme problém zajet i do domácnosti.

Velkoplošné sklo, ale i běžná okna, to je další naše každodení záležitost. Umýváme Office budovy, kanceláře, vnitřní skleněné příčky, výlohy, ale i okna na rodinných domech.

02.

Úklid hal a skladů

Potřebujete vypucovat sklad, nebo průmyslovou halu? Ani tento úkol pro nás není problém.

Skladování materiálu nebo výroba čehokoliv sebou přináší mnohé problémy s vysokou prašností. Proto je třeba čas od času zakročit a prach odstranit. Odstraňujeme prach nejen ze skladů a průmyslových hal, ale i v Office prostorech, z různých konstrukcí, ventilací.

03.

Správa zeleně

Trávník, strom, nebo keř, i s tím si poradíme.

V jarních a letních dnech provádíme údržbu zeleně. Jedná se především o výsek trávy a sadba stromů a keřů. V období vegetačního klidu se na nás můžete obrátit s prořezem větví, kácením stromů a další údržbou zeleně.

04.

Potřebujete pomoci?

Kontaktujte nás