Rolujte dolů

O společnosti
Jimar Servis

Jsme malá Brněnská firma s letitou zkušeností v oblastech úklidu, mytí oken, výškových prací atd...

O naší společnosti

Ve zkratce něco málo o nás.

Jsme menší česká firma, která vznikla spojením několika lidí, dlouhodobě pracujících v oborech: výškové práce, kácení, rizikové kácení stromů, prořez a ořez stromů, úklid bytových, nebytových prostor a hal. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem našich pracovníků v nabízených oborech, také nabízíme vysokou kvalitu, flexibilitu a rychlé provedení našich prací za rozumné ceny.

Cenu za provedenou práci stanovíme, až na základě podrobného zadání zakázky a po jejím zhlédnutí. Pošlete nám svou poptávku a my Vás telefonicky kontaktujeme. Práce zajišťujeme převážně v rámci moravy, ale pomluvě není problém ani s jinými částmi ČR.

0
Dokončené zakázky
0
Spokojení zákazníci
0
Odpracované hodiny
0
Hotové zakázky 2019

Naši zákazníci

Suez Logo

SUEZ

www.suez.cz

Firma SUEZ je našim dlouhodobým zákazníkem. Nejčastější poptávka je na mytí oken a odprašňování průmyslových hal a skladů.

Lidl Logo

Lidl

www.lidl.cz

Pro řetězec Lidl pravidelně provádíme odprašnění skladových prostor v logistickém centru ve Stránecké Zhoři.

Ústavní soud

VOP s.p.

www.vop.cz

Opravárenské a výrobní závody nejen vojenské techniky v Šenově u Nového Jičína. Zde jsme provedly odprašnění některých výrobních hal a prostor. Byla to opravdu špinavá práce. Fotky z akce si můžete prohlédnout na našem Facebooku

Ústavní soud

Ústavní soud

www.usoud.cz

Ústavní soud v Brně je umístěn v budově bývalé moravské Zemské sněmovny na ulici Joštova. Od roku 2016 zde pravidelně umýváme okna na 2. etapy a děláme jiné vícepráce, jako třeba očištění střech od trusu ptactva, vysávání sklepních prostor atd.

Hošek Logo

Hošek Motor

www.hosekmotor.cz

U prodejce vozů Mercedes-Benz, který poskytuje i servis a jiné služby, jsme byli už několikrát mýt okna a servisní halu pro trucky.

Liebherr Logo

Liebherr Popůvky

www.liebherr.com

Centrála prodeje, servisu a půjčovny stavebních strujů této značky pro Českou republiku v Popůvkách u Brna je další dlouholetý zákazník. Myjeme zde venkovní, vnitřní žaluzie a okna.

Cooperstandard Logo

CooperStandard

www.cooperstandard.com

V Cooperu myjeme několikrát do roka, ať už okna, skleněné příčky, tak třeba podlahy, kde nemůže mycí stroj a prosklené boudy nad stroji.

Sonocentrum Logo

Sono Centrum

www.sono.cz

Brněnské Sono centrum myjeme každý rok. Skleněné opláštění hotelu a clubu + bílou kouli ve které je schovaný sál pro 1200 lídí. Fotky z posledního mytí naleznete na našem Facebooku

Drátovny Bohumín Logo

ŽDB Drátovna

www.zdb.cz

Drátovny a tažirny patentovaného drátu jsou pro nás už letitou prací. Provadíme zde pravidelné odprašňování výrobních hal a mytí oken.

Automotive Lighting

www.al-lighting.cz

Do Jihlavy jezdíme každýrok na mytí oken a venkovních žaluzií. U výrobce automobilových světel trávíme již několikátou sezónu.

MoraviaPress

www.moraviapress.cz

V Břeclavi myjeme okna 2x do roka. MoraviaPress tiskne nonstop jak časopisy, které znáte z novinových stánků, tak letáky pro řetězce jako třeba Kaufland a to nejen pro ČR, ale i pro Rakousko, Německo, Maďarsko atd.

Moravia Cans

www.moraviacans.cz

Moravia Cans je přední výrobce aerosolových nádobek (obalů nejen na deodoranty). V Bojkovicích jsme bylí již několikrát, umývat okna, opláštění budovy a nebo natírat strop výroby. Další etapy nás zde ještě čekají.

A mnoho dalších.